2B Kalıp Makine ve Plastik Sanayi Şirketi, 2014 yılında kalıp sektöründe 30 yıllık tecrübesi bulunan Sn. Birol TOKMAK tarafından kurulmuştur.

2016 yılından itibaren Manisa Muradiye Organize Sanayinde bulunan şirketimiz, 1200 m2’si üretim alanı olmak üzere toplam 2400 m2.lik tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gelişmiş bir makine parkuruna ve yılda 190 kalıp üretim kapasitesine sahip olan firmamız, 20 kişiden oluşan yetkin ekibi ile ülkemizin önde gelen şirketlerine güvenilir ve yüksek kalite standartlarında alüminyum ve plastik enjeksiyon kalıpları ile saç şekillendirme kalıpları üretmektedir.

Bugüne kadar ağırlıklı olarak beyaz eşya sektörü olmak üzere, elektrik-elektronik ve otomotiv sektörlerine kalıp yapımı ve yedek parça imalatı hizmeti vermekte olan şirketimiz, 2019 yılından itibaren savunma sanayi sektöründe ve yurt dışı pazarlarda yer almayı hedeflemiştir. Bu amaçla Qualis Grande İş Çözümleri ve Danışmanlık Hizmetleri Şirketi ile birlikte kapasite geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Teklif İste